"Všichni hledáme odpovědi v knihách,
a přitom ty správné, jsou přímo v nás."


"Nehodnoť nikoho,
v jehož botách jsi neušel aspoň míli."

Staré indiánské přísloví
"V každém z nás žijí dva vlci. Záleží jen na nás,
kterého krmíme, zlého či dobrého."

Staré indiánské přísloví
"Spíše než stálé napomínání a kritiku
potřebují děti své kladné vzory a lásku."

Zuzana
"Láska není obchodník,
který chce dostat zpátky své investice."

Remarque
"Celé tajemství existence je, nemít strach."
Budha


Reference


Mgr. Marie H. - učitelka

Díky Zuzaně za podporu a porozumění, když jsem procházela nelehkých obdobím v životě. Nechtěla jsem jen přežívat, ale žít. Nyní vidím, že život je skutečně takový, jaký si ho uděláme - hezký.

Petr B. - jednatel společnosti, obchodní ředitel

Zuzana je pro práci terapeutky jako stvořená. Je velmi vnímavá a milá. Vždy jsem se těšil na naše sezení. Mohl jsem se jí svěřit s čímkoli, aniž by mě hodnotila a odsuzovala. Hodně se mi tím ulevilo a pomohlo mi k vyřešení mnoha problémů. Mohu všem jen doporučit!

Ing. Monika H. - finanční manažerka

Zuzku jsem vyhledala ohledně konzultace osobního problému. Známe se již nějakou dobu a vím, že ke své práci přistupuje velice zodpověďně a profesionálně. Měla jsem tudíž představu, jak by mohlo sezení vypadat. Zuzka ale předčila všechna má očekávání. Byla dokonale připravená a věnovala mi potřebný čas. Na začátku schůzky mě upozornila, že některá fakta mi nemusí být příjemná, ale bez zamyšlení se nad nimy se nepohnu dál. Nyní si uvědomuji, co je třeba zlepšit, na co se zaměřit, abych šla směrem, kterým chci. Jestli si tedy potřebujete pojmenovat opakující se situace, které Vás brzdí, nalít si čístého vína, je Zuzka ta správná osoba, která Vám s tím pomůže. 100% doporučuji a děkuji!

František S. - student VŠ

Zuzku jsem se rozhodl kontaktovat ve chvíli, kdy jsem nevěděl, kam dále v životě směřovat. Pomohla mi ujasnit si priority, zaměřit se na to, co opravdu chci já a ne okolí. Nebýt jí, stále ještě nesmyslně lpím na tom, že musím za každou cenu ve všem vynikat a být lepší než ostatní. Nyní vidím, že mnohdy zcela zbytečně až za hranici mých sil. Navíc bych studoval školu, jež by mě nedovedla k mému osobnímu štěstí. Mockrát Zuzce děkuji a všem, kdo v životě tak trochu tápete, vřele doporučuji.

Ing. Anna S. - projektová manažerka

"Děkuji za nedocenitelnou podporu a odbornou pomoc při řešení složité životní situace, za odstranění strachu dělat zdánlivě těžká rozhodnutí a hlavně za nalezení cesty k sobě samé."

Aneta N. - studentka práv UK

Zuzky odbornost a lidskost patří mezi její silnou devízu. Cítím z ní bezpečí, zájem, spontánnost a citlivost. Pracovaly jsme s duší, ale zároveň jsem cítila úlevu i na těle. Celkově se po terapii citím lépe, mám chuť jít v životě dál a dosáhnout svého cíle :-)

Mgr. Valeryia L. - výtvarnice, lektorka umění, podnikatelka

Paní Zuzana je moc sympatická a hodně mi pomohla v počátcích podnikání. Vřele doporučuji!!!

Adéla G. - studentka oboru mezinárodní obchod na VŠE

Hovory se Zuzanou mi pomohly si uvědomit, že se nemusím stydět hovořit o svých problémech. Důležité je začít problémy řešit. Před Zuzanou se cítím uvolněně, jelikož pozorně naslouchá, má mnoho zkušeností a dobrý odhad na lidi. Je velmi empatická a zároveň Vám dokáže podat i racionální pohled na věc.

Jana H. - podnikatelka

Děkuji Zuzaně za vyslechnutí a podporu. Vážím si její pomoci, protože díky ní jsem našla odvahu ke změně ve svém životě.

Petra B. - manažerka

Zuzky služby jsme využili v rámci letního výtvarného tábora pro děti. Syn udělal velké pokroky - naučil se dobře držet tužku a kreslení ho začalo bavit :-) A co víc, užil si prima týden!